Naprawa betonu

Uszkodzenia mechaniczne betonu, raki i uszkodzenia spowodowane korozją betonu to sytuacje gdzie możemy zaoferować materiały do reprofilacji betonu w klasie PCC I i PCC II firmy P&T

Do klejenia elementów betonowych, kotwienia i wklejania przejść szczelnych oferujemy kleje epoksydowe FESTKLEBER.

Kopia 20191107_135704

Tutaj najlepszym produktem jest FESTKLEBER Multi. Materiał epoksydowy, który w zależności od ilości dodanej wody może być zarówno masą do reprofilacji, klejem lub cienkowarstwową szpachlówką.

Festkleber Multi

Odpowiadając na zapotrzebowanie rynku stworzyliśmy unikalny klej FESTKLEBER MULTI. Specjalna formuła pozwala na stosowanie jednego produktu w różnych sytuacjach. Gotowa mieszanka służy jako klej do wklejania przejść szczelnych na połączeniach betonu i tworzyw sztucznych, po dodaniu wody pozwala na wykonanie szpachlowania. Idealnie nadaje się do wklejania korków w otwory po ściągach szalunkowych. Największą zaletą jest możliwość obrabiania powierzchni wodą.

P&T

Do naprawy uszkodzeń betonu oferujemy również pełną paletę produktów mineralnych firmy P&T. Są to zaprawy EUROCRET typu PCC I oraz PCC II, szpachle do betonu FEINSPACHTEL I UNISPACHTEL, podlewki ekspansywne EUROGROUT.

Wybierając produkt Festmur zyskujesz

Festmur

Sprawdź nasze
oferty produktowe

Zainteresowany?

Skontaktuj się z nami za pomocą formularza, emaila bądź zadzwoń!